איך לתכנן הפתעה רומנטית במתנה ליום הולדת

הפתעה רומנטית במתנה ליום הולדת בסגנון מתנות בהמשכים רצוי לתכנן עם הפתעות רומנטיות מהסוג של מתנת חוויה, טיסה רומנטית בשמי הארץ במטוס פרטי זו חוויה שמתחילה כבר בשדה התעופה כאשר אתם מגלים שרק אתם מוזמנים לעלות למטוס

הוסף לסל

איך לתכנן הפתעה רומנטית במתנה ליום הולדת

00

הפתעה רומנטית במתנה ליום הולדת בסגנון מתנות בהמשכים רצוי לתכנן עם הפתעות רומנטיות מהסוג של מתנת חוויה, טיסה רומנטית בשמי הארץ במטוס פרטי זו חוויה שמתחילה כבר בשדה התעופה כאשר אתם מגלים שרק אתם מוזמנים לעלות למטוס

לתכנן הפתעה רומנטית במתנה ליום הולדת

בן הזוג או בת הזוג שלך חוגגים בקרוב יום הולדת, ואתה נחוש לארגן הפתעה מהחלומות. כדי להצליח עם הפתעה רומנטית כדאי לתכנן את יום ההולדת בסגנון מתנות בהמשכים, אפשר להתחיל עם ברכה מקורית או עם הזמנה מיוחדת שמצורפת לברכה ובה בן או בת הזוג יקבלו רמז כי מצפה להם הפתעה רומנטית בהמשך. ברכה מקורית ליום הולדת ניתן לשלוח אליהם ערב לפני תאריך יום ההולדת ובכך לגרום לסקרנות שתעצים את גורם ההפתעה.

הברכה תשלח באמצעות הווטסאפ עם קישור לסרטון אנימציה שנערך במיוחד בשבילך, כאשר בן הזוג או בת הזוג יצפו בסרטון הם יופתעו לגלות כי בנוסף לתמונה שלהם והברכה האישית יש גם הזמנה להגיע למקום עליו יקבו מידע רק בהמשך היום. ברכה בצורת סרטון אנימציה מעלה חיוך והבנה כי בן הזוג או בת הזוג שלכם אכן חשבו ותכננו הפתעה זוגית רומנטית במתנה ליום הולדת שלך.

מתנה ליום הולדת בהמשכים רצוי לתכנן עם הפתעות רומנטיות מהסוג של מתנת חוויה, טיסה רומנטית בשמי הארץ במטוס פרטי זו חוויה שמתחילה כבר בשדה התעופה כאשר אתם מגלים שרק אתם מוזמנים לעלות למטוס ואז ניגש אליכם הטיס הפרטי שלכם ומזמין אתכם להתלוות אליו אל השטח האווירי, את המבט המופתע ניתן יהיה לראות מאוחר יותר כאשר תצפו בסרטון הווידאו שיעניק לכם הטייס בסיום הטיסה.

אז הנה כל מה שחשוב שתדעו על הפתעה רומנטית מתנה שפשוט שווה לכם לא לפספס.

כל הסיבות לבחור טיסה רומנטית

טיסה רומנטית היא אחת החוויות המהנות ביותר שבני הזוג יכולים לבקש לעצמם. החוויה מבוססת על טיסה משותפת של בני הזוג במטוס פרטי, תוך שהם לומדים על עקרונות הטיס ונהנים ממראות מרהיבים ממעוף הציפור. במטוס עצמו ניתן למצוא הפתעות שונות שכל אחד ישמח לקבל, דוגמת יין ושוקולד, אשר תורמים לאווירה החגיגית והאינטימית. את הטיסה עצמה מבצעים טייסים מוסמכים שמאחוריהם אלפי שעות טיסה,וגם המטוס, כמובן, מאושר על ידי הגורמים הרלוונטיים.

הרעיון של טיסה רומנטית פרטית מקבלת משמעות גם מיד לאחר הנחיתה ביעד שתבחרו כאשר רכב ממתין לכם בסמוך לירידה מהמטוס ומקנה להפתעה רמת שירות אישי גבוהה מה שיגרום לכם להיזכר בסרט הרומנטי  "אישה יפה" עם ריצארד גיר וגו'ליה רוברטס שטסים במטוס פרטי לארוחת ערב רומנטית.
אז כן זה אפשרי להפתיע עם הפתעה רומנטית במטוס פרטי.

לכן כדי שמתנת החוויה תהפוך להפתעה רומנטית ניתן לשלב עם אטרקציות רומנטיות אחרות, שנכנסות לתמונה מיד לאחר הנחיתה, בתוספת תשלום, אתם יכולים להמשיך לארוחת רומנטית באחת המסעדות המפוארות ביותר באזור הנחיתה, ליהנות מעיסויים זוגיים מפנקים במתחם ספא איכותי או אפילו לשלב עם חוויה של שייט רומנטי ביאכטה הכולל פעילויות ופינוקים רומנטיים. כמו כל מתנת יום הולדת איכותית, גם במקרה זה תצאו מהחוויה עם מזכרת מושלמת סרטון וידאו מקצועי מהטיסה, המתעד את החוויה השמיימית שיעברו בני הזוג. מזכרת מיוחדת זו צפויה ללוות אתכם שנים ארוכות קדימה והיא תוספת למתנות בהמשכים שתכננתם ליום הולדת.

כיום מוצעים בישראל מספר מסלולים אפשריים של טיסה רומנטית , כאשר לרוב, החוויה נמשכת כחמישים דקות. הטיסות יוצאות משדה התעופה שדה דב בתל אביב ויכולות להגיע לאזורים שונים, דוגמת המנחתים במגידו או בראש פינה. כדי ליהנות מאווירה רומנטית במלוא מובן המילה, נהוג לתזמן את נקודת השיא של החוויה, הנחיתה חזרה בשדה התעופה, כך שתתרחש בשעות השקיעה.  מומלץ להעניק את המתנה כהפתעה, מבלי לגלות לבן או בת הזוג לאן בדיוק הולכים. השמחה בעיניה כאשר תגלה את המטוס שממתין רק לה ולך תהיה שווה הכל.

והמחיר ? נוח במיוחד

אז מהם המרכיבים של מחיר ההפתעה הרומנטית ליום הולדת :
ברכה מקורית בצורת סרטון אנימציה במתנה , טיסה רומנטית במטוס פרטי , בקבוק יין ושוקולדים, סרטון וידאו שמתעד את חווית הטיסה במטוס הפרטי.
תוספות רומנטיות מפתיעות:
ארוחה רומנטית במסעדת שף , עיסוי זוגי מפנק טיול ג'יפים באזור.

יתרון משמעותי נוסף של הזמנת טיסה רומנטית כמתנת יום הולדת הוא תג המחיר של החוויה. כיום טיסות רומנטיות הן במחיר שווה לכל נפש, שרבים יהיו בדעה שהוא בטל בשישים אל מול היתרונות העצומים של מתנות חוויה בהמשכים. בדרך זו מצליחה המתנה להתבלט עוד יותר על פני רעיונות אחרים למתנות שתחשבו עליהם לקראת יום ההולדת.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

 

Call Now Button